Привабливим місцем відпочинку для туристів в Єгипті став курорт Марса Алам . Завдяки більш низькими цінами в порівнянні з Хургадою і Шарм-ель-Шейхом, і не чим не поступається їм у своїй привабливості і кількістю пам’яток. З огляду на великий потенціал даного напрямку туроператор Join UP! планує виконувати чартерні рейси в Марса-Алам тричі на тиждень з Києва, а партером-перевізником виступлять YanAir.

Щотижнева чартерна програма запланована з жовтня по травень місяць, і вже найближчим часом ці рейси можна буде забронювати в режимі онлайн.Також, туроператор «Феєрія», планує об’єднавши зусилля з Join UP !, розвивати туристичний напрям в Марса-Алам, шляхом запуску чартерної програми.За словами гендиректора “Феєрії” Ігоря Захаренка, курорт Марса-Алам має великий потенціал, хоч і менш розкручений в Україні в порівнянні з Хургадою і Шарм-ель-Шейхом.

Представники інших туристичних компаній не стільки оптимістично налаштовані по даному напрямку, пояснюючи свої сумніви специфікою ринку туристичних послуг і можливим «цінопад» у напрямку Хургада і Шарм-ель-Шейх. Так як на ці курорти вже заявлено велика кількість чартерних рейсів. А також з огляду на показовий приклад з ще одним курортом Єгипту Табою, куди так само свого часу запускали чартери. Але на їхню думку врятувати ситуацію допоможе хороша маркетингова компанія по напрямку в Марса-Алам.